TILTA MB-T12 Kelepçeli Mat Kutu MB-T12-114 için TILTA 114mm Lens Eklentileri
Satış Fiyatı
16.990,00 TL
Stok Kodu
Saat 16:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!
Açıklamalar:
Hafif ancak güçlü karbon fiberden üretilen Tilta'nın bu MB-T12 Klipsli Mat Kutusu , 114 mm ön çaplı lenslere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu çok yönlü mat kutu, birlikte verilen 15 mm LWS çubuk braketi veya ayrı olarak satılan farklı boyuttaki arka kısım kullanılarak da monte edilebilir.
Bu üç aşamalı mat kutu, üç adet 4 x 5,65 inç filtre tepsisiyle birlikte gelir; üç aşamanın tümü sabittir ve dönmez. Birlikte verilen üst bayrak ve beş parçalı sert mat set, olası parlama ve hayalet kaynaklarını etkili bir şekilde engellemeye yardımcı olur.
Klipsli ve 15mm LWS Çubuk Montajı
Birlikte verilen 15 mm LWS çubuk braketini kullanarak 114 mm çapındaki lenslere veya montaj parçalarına kelepçelenir
Hafif ve Dayanıklı Tasarım
Karbon fiber ve alüminyum yapı hem hafif hem de dayanıklıdır
Üst Bayrak
Dahil edilen üst bayrak işaret fişeklerini engellemeye yardımcı olur
Sert Mat Seti
Beş sert mattan oluşan bir set aşağıdaki odak uzaklıklarını kapsar:
16-20mm
24-28mm
MB-T12 Kelepçeli Mat Kutu için Lens Eklentisi
Kelepçe sıkma vidası
Tilta sıkma mandalları
Bu ürün hakkında ilk yorumu siz yapın !
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
TILTA MB-T12 Kelepçeli Mat Kutu MB-T12-114 için TILTA 114mm Lens Eklentileri En İyi Markaların Fotoğraf Makineleri ve Aksesuarlarını Hemen İnceleyin! Her Seviyedeki Fotoğrafçıya Uygun Kamera ve Aksesuarlar Novafotograf.com'da! 170MB-T12-M114