POLARPRO HELIX 77MM THREAD PLATE (RDGLCK-77)
Satış Fiyatı
1.699,00 TL
Stok Kodu
Saat 16:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!
Lenslerinizi Helix Plakalarla Donatın
Lenslerinizi helix plakalarla donatın.Bir daha asla filtre takmayın.
Tam Koruma Sağlar
Filtreler Lenslerinize Nasıl Takılır?
60 saniyede yeni helix maglock ekipmanınızın inceliklerini öğrenin.
95mm Dişler
40 mm odak uzaklıklarından daha uzun zoom lenslerle uyumlu olan 95 mm ve 95 mm C Taban Plakaları kullanıma hazırdır. Filtre takılı olmadığında Defender kapağını kullanmayı unutmayın.
Yıldırım Hızında
77mm filtre yuvasına uyumlu PolarPro RDGLCK-77, fotoğraflarınızda keskin detaylar ve zengin renk tonları sunar. Hızlı manyetik kilit sistemiyle pratik kullanım sağlayarak çekimlerde vazgeçilmeziniz olacak.
PolarPro RDGLCK-77 ile Kontrol Sizde
Bu ürün hakkında ilk yorumu siz yapın !
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
POLARPRO HELIX 77MM THREAD PLATE (RDGLCK-77) POLARPRO HELIX 77MM THREAD PLATE (RDGLCK-77) : Lenslerinizi helix plakalarla donatın.Bir daha asla filtre takmayın. Novafotograf.com'da en iyi fiyatlarla! İndirim fırsatlarını kaçırmadan satın alın! 192RDGLCK-77