POLARPRO 82MM FX GOLD MORPHIC FILTER (82-GLD-MRPH)
Satış Fiyatı
5.999,00 TL
Stok Kodu
Saat 16:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!
Cinema Series™ Cam - Almanya'da Üretilmiştir.
Alüminyum Çerçeve - Sahada ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
16 Katmanlı Kaplama - Çizilmez / Yansıma Önleyici / Parmak İzi Önleyici
Adventure Assurance ™ - Maceralarınız boyunca PolarPro ekipmanınızdan memnun kalır.
95 mm varyantında standart bir diş aralığı bulunur - Bazı lensler  burada bulabileceğiniz kalın dişli Step-Up Ring'e ihtiyaç duyacaktır .
Esir almak Stilize edilmiş Görünüş İçinde Kamera
Döndürülebilir Çizgi Açısı
Filtre Çapı : 82mm
Bu ürün hakkında ilk yorumu siz yapın !
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
POLARPRO 82MM FX GOLD MORPHIC FILTER (82-GLD-MRPH) POLARPRO 82MM FX GOLD MORPHIC FILTER (82-GLD-MRPH) : Alüminyum Çerçeve - Sahada ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Novafotograf.com'da en iyi fiyatlarla! İndirim fırsatlarını kaçırmadan satın alın! 19282-GLD-MRPH