Fortinge Pro 173UHD 17,3'' İç - Dış Mekan Prodüksiyon Monitörü
Fortinge Türkiye Distribütörü Garantili
Satış Fiyatı
65.520,00 TL
Stok Kodu
Saat 16:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!
Broadcast kalitesinde video monitör
Video Giriş:  2 HDMI, 1 x DP, 1 x YPbPr, 1 x Auido , 1 Vga
Kontrast : 1000:1
Ses: Stereo headset output, internal speaker
Panel 17,3 inç
Çözünürlük 3840x2160 (up to 60Hz)
Parlaklık 400cd/m²
12V DC (3A) & V Mount Battery Plate
Görüş açısı : 178/178
 Fortinge PRO173UHD'yi sunar: yayın, sinema ve CCTV için güçlü bir 4K izleme çözümü.
'Paranızın karşılığını' 'en yüksek performans' ile dengeleyen PRO173UHD, doğru açıdan mükemmel 4K video kalitesi elde etmek için 17,3” panelini 3840×2160 çözünürlükle birleştirir. Tüm fonksiyonlar sezgisel kontrolleri ile kontrol edilebilir.
Her yerde kullanmanıza izin vermek için masaüstü ve raf montaj kitleri dahildir!
 Panel Ebadı17.3" (16:9) Parlaklık 400cd/m²Kontrast1000:1 Çözünürlük3840x2160 (60Hz'e kadar)Ekran Renkleri16.7M renk (RGB 8-bit)Bakış Açısı178/178Giriş2 adet HDMI  (HDMI 2.0 , 4K@60Hz )
DP (DP 1.2 , 4K@60Hz )
VGA (2048×1152@60Hz 'a kadar)
Ses (VGA)
 Çıkış EarphoneEnerji12V DC (3A) & V-Mount Battery PlateSaklama Isısı-10 ~ 60°CÇalışma Isısı0 ~ 40°CBağıl Nem≤ 80%Ebatlar44x35x7 cmAğırlık4.2 kg