Atomos ATOM19SUN1 – 19” Güneşlik (Sunhood)
Satış Fiyatı
15.408,00 TL
Stok Kodu
Saat 16:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!
Atomos Sumo 19" Prodüksiyon Monitörü Güneşliği
Büyük Ekranda, Her Koşulda Mükemmel Görüntü
Atomos'un bu özel tasarım güneşliği, **Sumo 19 ve Sumo 19 SE** prodüksiyon monitörlerini parlak güneş ışığı altında veya yoğun stüdyo aydınlatması altında kullanırken karşılaşılan yansıma ve parlama sorunlarını ortadan kaldırmak için tasarlanmış vazgeçilmez bir aksesuardır. 19 inçlik devasa bir ekranı çevreleyen bu sağlam güneşlik, ortam ışığının ekrana vurmasını engelleyerek, hem yönetmenlerin, hem müşterilerin hem de set ekibinin görüntüyü en doğru renkler, en derin siyahlar ve en yüksek kontrastla görmesini sağlar. Bu, sette doğru aydınlatma ve renk kararlarının verilebilmesi için kritik bir öneme sahiptir.
Öne Çıkan Özellikler
Kullanım Alanları
Genişletilmiş Teknik Özellikler
Model Atomos Sunhood for Sumo 19 Series
SKU Kodu ATOM19SUN1
EAN Kodu 0814164021203
Materyal Yüksek Kaliteli Plastik, Yansıma Önleyici İç Kaplama
Uyumluluk
  • Atomos Sumo 19
  • Atomos Sumo 19 SE
Boyut 19 inç ekranlar için
Garanti Süresi
Kutu İçeriği
  • 1 x Atomos Sumo 19" Monitör Güneşliği (Katlanabilir)
  • Montaj Vidaları
Kullanım Talimatları
  • Güneşliğin kanatçıkları, yaylı bir mekanizma ile açılır ve katlanır.
Bu ürün hakkında ilk yorumu siz yapın !
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Atomos ATOM19SUN1 – 19” Güneşlik (Sunhood) En İyi Markaların Fotoğraf Makineleri ve Aksesuarlarını Hemen İnceleyin! Her Seviyedeki Fotoğrafçıya Uygun Kamera ve Aksesuarlar Novafotograf.com'da! ATOM19SUN1